ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ

Πέμπτη, 24 Οκτωβρίου 2013

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ -Ο ΤΣΑΡΤΣΑΜΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ



ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ      
                                                      ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  26-10-2013 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
16:00
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
«»
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ Θ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ
Ν. ΠΟΡΩΝ
«»
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΝΤΕΡΜΑΝΛΗΣ
ΣΒΑΡΝΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΚΟΡΙΝΟΥ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΓΑΤΣΙΟΣ
ΦΟΡΟΖΙΔΗΣ
Α.Ε. ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΜΟΣΧΟΠΟΤΑΜ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΤΣΑΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β
ΣΚΕΝΔΡΑΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
«»
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΚΟΝΤΕΛΙΔΟΥ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ
ΞΑΦΟΠΟΥΛΟΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΚΑΡΙΤΣΑΣ
«»
ΤΣΑΡΤΣΑΜΠΑΛΙΔΗΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
«»
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Π
ΚΑΤΗΜΕΡΤΖΗΣ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  Γ1’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ                                                          ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  26-10-2013 
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΑΛΩΝΙΩΝ
16:00
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΜΠΛΕΤΣΙΟΥ
ΔΑΝΑΝΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΡΥΑΚΙΩΝ
«»
ΑΛΜΑΝΙΔΗΣ
ΚΑΧΑΤ
ΤΖΙΚΑΚΟΛΙΑΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
«»
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΙΛΛΟ
ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ
ΒΛΑΧΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΩΝΑ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΡΩΝΑ
«»
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ

 



ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                 Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ                                                            ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  27-10-2013
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
15:00
ΚΑΤΑΝΑΣ
ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
«»
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΜΠΛΕΤΣΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΣ
ΣΜΥΡΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ.ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
«»
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ Ι
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν.ΕΦΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
Ν.ΕΦΕΣΣΟΥ-ΠΑΝΩ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΡΟΝΤΟΥΣ
«»
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΓΑΤΣΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΥ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
ΚΙΤΡΟΥΣ
«»
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΠΕΤΡΟΥ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
ΖΑΝΕΤΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
«»
ΤΣΑΡΤΣΑΜΠΑΛΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ
ΜΠΑΤΣΙΟΣ
 




ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                 Γ2’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ                                                          ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  27-10-2013
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΠΟΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
Ν. ΠΟΡΩΝ
15:00
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΚΑΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ
Κ. ΜΗΛΙΑΣ
«»
ΠΑΝΤΕΡΜΑΝΛΗΣ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ
ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ
ΜΠΙΝΤΑΣ
ΣΑΡΙΣΣΑ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
«»
ΚΑΧΑΤ
ΚΟΝΤΕΛΙΔΟΥ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Π
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
«»
ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β
ΛΑΙΟΣ
Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑ
«»
ΜΙΛΛΟ
ΜΟΤΣΙΑΣ Π
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΔΑΚΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ


ΚΑΤΕΡΙΝΗ 24-10-2013
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΧΑΤΖΗΣ-ΜΟΤΣΙΑΣ-ΓΕΡΜΑΝΟΣ-ΣΑΚΚΑΡΟΣ-ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΠΑΤΣΑΣ-ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ-ΑΛΜΑΝΙΔΗΣ-ΓΕΡΜΑΝΟΣ-ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΑΠΟΦΑΣΗ 26

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου