ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ

Παρασκευή 31 Ιανουαρίου 2014

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ:ΑΝΑΒΟΛΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ!!

Αναβάλλονται ολοι οι αγώνες του Σαββατοκύριακου για το πρωτάθλημα υποδομών της ΕΠΣ Πιερίας λόγω κακοκαιρίας!!!

Ο παίκτης των ακαδημιών της Αναγέννησης Αντώνης Ελ.Θεοδώρου είναι πλέον και διαιτητής ποδοσφαίρου

\
Ο Αντώνης Θεοδώρου δεύτερος απο αριστερά.Συγχαρητήρια Αντώνη.

Κατερίνη: 31-1-2014

Είκοσι έξι (26) ακόμη νέοι Διαιτητές ποδοσφαίρου στην Ε.Π.Σ. Πιερίας
Από την τελευταία Σχολή Διαιτησίας (Δεκέμβριος 2013 – Ιανουάριος 2014) αποφοίτησαν με επιτυχία οι παρακάτω είκοσι έξι (26) νέοι Διαιτητές ποδοσφαίρου κατ’ αλφαβητική σειρά.

Τρίτη 21 Ιανουαρίου 2014

ΑΣ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΑΕΙΜΝΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑ ΔΟΥΛΙΑ

19/01/14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 1-1.ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ

ΗΛΙΑΣ ΤΖΙΟΚΑΣ .... Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΜΑΣ

18/01/14 ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!! ΜΕΡΟΣ ΤΡΙΤΟ !!!!

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ  ΚΑΙ ....... ΜΟΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Παρασκευή 10 Ιανουαρίου 2014

ΕΝΤΟΣ ΜΕ ΚΟΡΙΝΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟ ΚΟΡΙΝΟΥ (ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΜΠΟΝΙΕΚ) ΔΙΝΕΙ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ .ΑΣ  ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Πέμπτη 9 Ιανουαρίου 2014

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ:ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΣΤΟΝ"ΣΤΑΒΑΡΑ"

Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΘΑ ΚΟΨΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΤΗΝ
ΠΙΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΟΥ "ΣΤΑΒΑΡΑ"ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ  ΤΟ ΑΝΔΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ Δ.Σ
ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ.ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΒΡΕΘΟΥΝ ΟΣΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ.

anagennisi-kolindroufc-mgs.blogspot.

Δευτέρα 6 Ιανουαρίου 2014

ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 2-3 (ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

ΝΙΚΗ ΕΚΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Κυριακή, 5 Ιανουαρίου 2014  Νίκη για την Αναγέννηση σήμερα στο εκτός εδρας παιχνίδι που εδωσε στην Κατερίνη με την Ανδρομάχη με 2-3. Το πρώτο γκολ σημείωσε ο Κώστας Γκουδάρας(ωραίο πλασάρισμα) το δεύτερο της ομάδας μας πρόσθεσε ο Γιώργος Ζιώζιας. Το ημίχρονο εληξε με σκορ 1-2. Στο Β ημίχρονο ο Βαγγέλης ο Μπαντές έβαλε την σφραγίδα του σημειώνοντας ενα παληκαρίσιο γκολ. Η ομάδα μας εχει 34 βαθμούς. Την επόμενη Κυριακή αγωνίζεται στην εδρα της (15:00μμ) με την ομάδα του Θερμαικού Κορινού, που εδώ και δεκα μέρες εχει για προπονητή της τον Σάκη τον Κωτσιόπουλο.(Μπόνιεκ)Θα ακολουθήσει φωτορεπορταζ απο τον σημερινό αγώνα.http://anagennisi-kolindroufc-mgs.blogspot.gr/